Co oferuje nam skup samochodów używanych?

Skup samochodów używanychCo oferuje nam skup samochodów używanych?

Nowoczesne skupy samochodów używanych oferują nam profesjonalny odkup samochodów zarówno tych prawie nowych, w dobrym stanie jak również samochodów powypadkowych, ukoszonych oraz kupowanie całych flot samochodowych. Skupy aut prowadzą więc współpracę nie tylko z osobami prywatnymi, ale również z firmami.

Mogą podejmować również współpracę z wieloma różnorodnymi przedsiębiorstwami zajmującymi się transportem, spedycją i logistyką, ale również z korporacjami taksówkarskimi oraz firmami windykacyjnymi oraz wypożyczalniami samochodów czy eleganckich limuzyn.

Poza rozbudowaną ofertą, skupy samochodowe proponują swoim klientom również profesjonalna obsługę oraz indywidualne podejście do każdego zlecenia.

Transakcja w skupie aut

Bardzo nowoczesna i przemyślana jest już sama transakcja w takim skupie aut. Pierwszy krok zawsze zależy do klienta, to on kontaktuje się ze skupem samochodowym oraz deklaruje, że ma do sprzedania samochód lub samochody. Pracownik skupu potrzebuje jednak kilka podstawowych informacji na temat tego auta lub też aut. Niezbędne są takie informacje jak: marka, model samochodu, przebieg, ogólny stan techniczny oraz to, czy samochód jest sprawny. W przypadku niesprawnych aut pracownicy skupu mogą pojawić się w umówionym miejscu ze swoim transportem, ale klient nie ponosi za to żadnych, dodatkowych kosztów.

Na miejsce spotkania wybierane są miejsca uczęszczane, takie jak parkingi pod firmami czy większymi marketami. W przypadku firm, pracownicy skupu mogą pojawić się w ich siedzibie, aby spokojnie obejrzeć samochody na sprzedaż. Takie spotkanie średnio trwa około pól godziny w przypadku większej ilości samochodów oczywiście odpowiednio dłużej, aby dopełnić wszystkich formalności.

Skup samochodów używanych

Po oględzinach samochodu przychodzi czas na ustalenie ceny za auto. Jeśli jest więcej samochodów do sprzedania, klient może liczyć na ostateczny rabat, ale wycena za samochód używany zawsze jest rzetelna i profesjonalna. Później należy się umówić co do formy przekazania pieniędzy za auta. Możliwa jest płatność gotówką, jak również przelanie pieniędzy na konto osobiste lub firmowe klienta.Zobacz podobne:
Kupno "nowego" - używanego samochodu

Sprawdzanie samochodu przed kupnemNie wymyślono jeszcze samochodu, który nie może ulec awarii, a wiele wysłużonych aut dość często trafia w ręce mech

Dlaczego warto kupić samochód z salonu?

Kupno samochodu z salonuDla niektórych kupienie nowego auta to strata pieniędzy, a dla innych - dobra inwestycja. Wprawdzie samochody używane cieszą się więk